home | login | register | DMCA | contacts | help | donate |      

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я


my bookshelf | genres | recommend | rating of books | rating of authors | reviews | new | форум | collections | читалки | авторам | add

Молоко з кров'ю

Молоко з кров'ю
Title: Молоко з кров'ю
Author:
Оценка: 4.7 of 5, readers votes - 794
Genre: prose
Annotation:Яке то щастя — зустріти свою половинку і покохати! Коли душа сягає неба, коли розумієш: ось твоя доля…
Першій красуні на селі Марусі-румунці до пари став Льошка — розумний, красивий, успішний, — то й жити б їм як королям. І яке їй діло до сусіда, хирлявого рудого Стьопки-німця в поламаних окулярах? От тільки чомусь щоночі йде він до бузкового куща біля Марусиної хати, і щоночі вона відчинає вікно…
Дочка українського олігарха Олексія Ординського Руслана, 17-річна розумниця і красуня, яка ось вже 10 років не бачила батьківщину, тому що мешкала з батьками у Англії. Та раптом у неї спалахнули патріотичні почуття. Вона сказала, що хоче повернутися на рідну землю, щоб зробити для неї щось корисне. Їй було важко пояснити батькам, чому вона на це зважилася, але все ж таки вона досягає свого, і батьки відправляють її до Києва з чотирма охоронцями і грошима на покупку рідної землі. Їй пропонується земля, яка перетворилася на котеджне селище «нових українців». Але Руслана хоче землі, «оспіваної легендами»…
Year:
Сборники: читаю, Українська , Сучасна українська література, Лучшее.
Table of Contents:


Rate this book  


Read this book now: Молоко з кров'ю

Download (658k) in formats: fb2, epub, mobi, txt, html

close [X]

close [X]


Reviews

Сюжет книги заїжджений. Про намисто, що впливає на долю вже читала в повісті для 7 класу.

Инна 31.08.2018 01:11  

Не всiм дано также життя прожити...I ТАК ЛЮБИТИ!Класнюча КНИГА!На серцi так щемно...

Оценка 5 из 5 звёзд от Олександр 14.05.2018 17:12  

Принципиально не стала читать отзывы... Прочла книгу не вчера, но знаю что если помню о чем книга, а главное смысл который хочет передать автор, то она стоит внимания!!! Автору браво! Главная героиня пересрала себе всю жизнь отталкивая саму себя, свои чувства ради непонятно чего... Это сводится до тупого : "В Советском союзе секса нет!"...))) Мораль очевидна-нужно себя и свои чувства принимать такими как они есть. И счастливый конец есть спасибо автору за надежду. Дарите любовь и надежду и она обязательно вернется если не к Вам то к Вашему будущему поколению

Оценка 5 из 5 звёзд от Марина 01.08.2017 10:28  

Роксолано, чудово сказано!

Оценка 2 из 5 звёзд от Катруся 28.12.2016 14:14  

Книга очень понравилась. Не могла оторваться. Читается очень легко. И после прочтения долго не выходит из головы. Многое переосмысливаешь. Прочииала Село и люди , но эта больше зацепила. Продолжаю дальше читать книги этого автора. Рекомендую.

Оценка 5 из 5 звёзд от Юлич 12.08.2016 07:54  

Книга читається дуже легко і бере за душу. Одна з небагатьох, які я перечитувала. Щодо головної героїні, то дівчина таки не врівноважена, але її проблема не в тому, що вона вважає себе кращою за всіх, а навпаки, у ній сидить глибокий дитячий комплекс, що вона чужа, румунка, дитина від ворога (бо людям довести протилежне так і не вдалося), люди її засміють, і найкращий спосіб помститися людям і довести собі що ти найкраща - мати все найкраще. З її точки зору зійтися з німцем - це зганьбити себе, обректи на вічні пересуди, поразка. Крім того, вона певним чином мститься й німцю за те, що в дитинстві він не звернув на неї уваги. Духовну близькість вона має лише з німцем і карає його за цю свою слабкість, і насолоджується тим, що він повністю їй підвладний, бо може довести собі, що таки найкраща.

Оценка 5 из 5 звёзд от Гость 11.07.2016 15:25  

чудова книга,прям до сліз .. оце я розумію,"любов до гроба" це ж як нада було кохати Маруську,щоб вибачати їй всі насмішки ....

Оценка 5 из 5 звёзд от Ірина 08.12.2015 13:02  

Чесно кажучи, я не в захваті.
   По-перше, образ головної героїні викликає відразу. Жінка, яка занапастила життя стільком людям через власні дурощі. Зі Степаном вона спала з юності, але щоб вийти заміж, він для неї - не пара. Тому заміж вона вийшла за красивого та перспективного. І зраджувала його по повній програмі - тобто спала з обома по черзі. А в той же час забороняла Степанові спати з його законною дружиною. Тобто це - політика подвійних стандартів. А до речі, дружину вона ж з власної примхи Степанові висватала, просто щоб розважатися, знаючи, що він живе з жінкою, але не спить з нею. Тобто це такий збочений моральний садизм - доставляти комусь біль і радіти з цього.
   По-друге, дуже багато неточностей, які кидаються в око. То ворони вночі в снігу гребуться (птахи лягають спати після заходу сонця, вночі вони майже ніого не бачать), то Степан цукерки "Кара-Кум" кладе весь час на підвіконня (а в творі сказано, що вони в селі не продаються, а Степанко ще будучи малим хлопцем, клав ці цукерки), то Степанова Тетянка казала, що немовлят Надійку та Любов на органи в лікарні лишила (не робили в 70-ті роки в СРСР ще трансплантацій немовлятам, відтак і на органи їх не забирали, вибачте), то згадується про те, що хтось пізно ліг спати, о 5-й ранку (в селі о цій годині вже люди або встають, або й встали та щось по господарству зробити встигли, тим часом як в уяві автора мешканці села лягають спати десь о 2-й ночі, вона це не раз згадує) і так далі. Я вже не кажу про те, що Маруся почала пестити Степана в віці 12 років (це 50-ті роки, тоді акселерації не було і в 12 років вони були ще малими дчтьми), а в 14 вже з ним переспала. Ну, і такого багато.
   По-третє, дуже відчувається, що рідна мова автора - російська і деякі слова та обороти просто механічно перекладені з рос. мови на українську, немов за допомогою Гугл-перекладача (наприклад, "Ларка озирнулася, махнула Юркові рукою, мовляв, та не відвертай ти мене!" - явно малося на увазі "не відволікай", просто рос. слово "отвлекать" має в українській мові різні синоніми: "отвлекать внимание" - "відвертати увагу", а "отвлекать от дела" - "відволікати від справи", а відвертати можна людину лише в сенсі або "повернути спиною, потилицею", або в сенсі "відбити охоту до чогось").
   Але в будь-якому випадку - подяка автору за написання саме українською мовою, за поширення української літератури в світі, бо не помиляється лише той, хто нічого не робить. Дякую.

Оценка 3 из 5 звёзд от Роксолана 23.08.2015 16:15  

Супер. Пiсля того як прочитав Село не люди, вирiшив прочитати всi книги письменицi. Поки прочитав другу,саме цю, враження якнайкраще. Нiчого подбного ранiше не читав.

Оценка 5 из 5 звёзд от gektor1977 18.07.2015 14:41  

Книга цікава, затягує, але... не зовсім погоджуюсь з сюжетом: з одної сторони тема любові, з іншої сторони головна героїня зруйнувала свою долю, долю свого чоловіка Льошки, долю Стьопки-німця, а відповідно і долю Тетяни, мабуть, через свою гордість... якщо Маруся не любила Льошку, то чому виходила за нього заміж? Якщо Маруся Любила Льошку, то чому дарувала ночі Стьопці? Якщо Маруся любила Стьопку, то чому не дозволяла йому бути з ним "цілодобово"? Ці та інші питання виникають протягом читання книги і залишаються після прочитання книги.

Світлана 19.02.2015 23:17  

Как и все книги Дашвар "Молоко з кровью" читается за один присест. Тема села (и всего, что с ним связано), которая затрагивается писательницей почти в каждой книге, очень точно и лаконично раскрыта. Украинская деревня не может быть описана как "мальовниче село, що розляглося на березі річки" (по крайней мере сейчас и учитывая все реалии) - да там долго не палачут за утопленником, да уже в этот день все могут быть увлечены новыми сплетнями, да с фразы "ходім на сіно" большинству девчат открывается табу так называемой любви. Те кто пишут про суржик в книгах Дашвар - а вы в селе были? Вы слышали как там разговаривают? Давайте не будем идеалистами, все происходит именно так, все говорят именно так и в этом ценность написанного! Уважаю Дашвар за правду-матку, именно это цепляет в ее книгах.

Оценка 5 из 5 звёзд от lementova 02.09.2014 23:10  

Погоджуюсь з перебільшення , що до "чудовості" книжки.Це для мене уже третя книга Дашвар, попередні дві вразили більше, а тут зображена якась психічно неврівноважена жіночка + з щирим переконанням своєї незрівнянності.Проте, мушу визнати , шо роман затягує.

Оценка 4 из 5 звёзд от Наталія 11.08.2014 15:59  

Эта книга куда интереснее чем "На запах м'яса" или любая другая.
   На мое мнение, это самая лучшая книга Дашвар. Тут столько любви и доброты, и чувствуешь себя парящим после прочтения.

Оценка 5 из 5 звёзд от Марго 06.07.2014 21:33  

Не читала эту книгу, просто захотелось ее прочитать, после прочтения "На запах мяса" Люко Дашвар не могу прийти в себя, не могу понять что со мной: остался осадок горечи, идет переоценка всей моей жизни, нахожу объяснение злости и ненависти к людям. по отзывам понимаю, что "молоко з кров'ю" так же хороша. Спасибо большое автору за такие книги, просто взрыв мозга.

Лариса 22.05.2014 13:08  

НУ,ЩО ЩЕ МОЖНА ПІСЛЯ СТІЛЬКОХ КОМЕНТАРІВ ДОДАТИ?)
   ЦЕ РЕАЛЬНО ТА КНИЖКА,ЯКУ ХОЧЕТЬСЯ ПЕРЕЧИТАТИ ЩЕ РАЗ, ТОЙ СЮЖЕТ, ВІД ЯКОГО ВОЛОССЯ СТАЄ ДИБКИ, ТА ІСТОРІЯ ВІЧНОГО КОХАННЯ,ЯКУ ХОЧЕТЬСЯ НЕ ТЕ ЩО ПОБАЧИТИ, А ПЕРЕЖИТИ. Я ,ЗВИЧАЙНО Ж, ЯК І БАГАТО ХТО НЕ ТЕ ,ЩО ПЛАКАЛА,В КІНЦІ - Я РИДАЛА.
   В МЕНЕ ПРОСТО З'ЯВИЛОСЬ ДИКЕ БАЖАННЯ ПОТИСНУТИ РУКУ ІРИНІ ЧЕРНОВІЙ ( ЛЮКО ДАШВАР). БРАВО. БУДУ ЩЕ ШУКАТИ ЇЇ ВИТВОРИ МИСТЕЦТВА))

Оценка 5 из 5 звёзд от ЗОРЯНОЧКА 16.02.2014 20:02  

как-то не очень понравилась

Оценка 4 из 5 звёзд от Ди 18.12.2013 10:20  

дуже класна

Оценка 5 из 5 звёзд от алінке 05.05.2013 16:29  

Дуже, дуже, неймовірно сподобалось! Прочитала, поки іхала потягом з Києва до Дніпра. Супер!!

Оценка 5 из 5 звёзд от UhLa 08.04.2013 16:52  

такої книги ви ще не читали!!!!я плакала вкінці.....це буле перша і певно остання книга від якої я плакала...

Оценка 5 из 5 звёзд от лідія 06.04.2013 00:33  

історія дійсно зачепила і не відпускає...обов'язково прочитаю і інші книги)

Оценка 5 из 5 звёзд от alla-glavackaja 05.04.2013 19:58  

Надзвичайна історія! Дуже сподоболося!)

Оценка 5 из 5 звёзд от as.antonuk 24.03.2013 12:51  

читала её в школьные годы. решила перечитать... прочитала не отвлекаясь за один вечер. прозводит сильное впечатление. много воспоминаний нахлынуло из собственной жини. спасибо автору за прекрасое произведение.

юлианночка 04.02.2013 20:38  

рекомендую

Оценка 5 из 5 звёзд от this2is7me 22.12.2012 23:57  

не зважаючи на досить сумну історію, ми маємо багатообіцяюче продовження з щасливим кінцем (надіюся на це...)
   книга заставляє задуматися.

Оценка 5 из 5 звёзд от Olia_boy 01.12.2012 21:05  

Головна героїня не набралася мужності кохати відверто, зіпсувала життя собі і близьким. Книга захоплює, але огидно.

Оценка 4 из 5 звёзд от Юлія 01.11.2012 10:00  

чудова, неймовірно реалістична книга про сьогодення, яким воно є. Це стосується не тільки цієї конкретної книга, а всіх творів Люко Дашвар. Читайте її, відкривайте нові грані свого існування.

Оценка 5 из 5 звёзд от daxa_2 29.10.2012 12:19  

неймовірно захоплююча і життєва книга

Оценка 5 из 5 звёзд от darcya 06.10.2012 00:17  

Zame4atelnaja kniga! Polno emocij i vpe4etljaywix momentov! Est' i smewnoe, a est' momentu, kogda xo4etsja plakat! Legko 4itaetsja, o4en krasivuj ykrainskij jazuk! Vsem rekommendyy! Spasibo avtory za prekrasnoe tvorenie!

Оценка 5 из 5 звёзд от Tanya 03.10.2012 11:17  

Прочитала за два выходных, книга потрясающая!! Искренние чувства, накал . . . сюжет очень сильный и вызывает бурю эмоций!!! После прочтения, хожу целый вечер под впечатлением. Книга о жизни и для жизни. Огромное уважение автору.

Оценка 5 из 5 звёзд от Анна 29.09.2012 23:15  

Книга бомбезна!!! Плакала в кінці... Маруся-ще та штучка.
   Я за 2 вечори прочитала, не могла відірватись)

Оценка 5 из 5 звёзд от Любавка 07.09.2012 00:06  

Немає слів. Багато в житті бачив, багато читав... А від цієї книги... плакав...

Оценка 5 из 5 звёзд от Сергей 15.08.2012 15:14  

мне кажется , что это украинская Анна Каренина. Немецкая - Еффи Брикс, французкая -Госпожа Бовари , и английская- Любовник леди Чатерлей.
  
   Во как девки ломают людские жизни. И украинская "Анна Каренина " оказалась круче всех.

Оценка 5 из 5 звёзд от Некаренина 26.06.2012 12:48  

Книга дуже сильна, мало не ридав в кінці, всім рекомендую до прочитання.

Оценка 5 из 5 звёзд от Тарас 06.06.2012 12:57  

Це моя друга книга, цієї авторки, прочитана за 2 вечори, скажу, що читати не просто варто, а необхідно. Згодом це буде класика. Читав "Село не люди" сильна річ, ця не менш сильна. Дякую автору, читається дуже легко, от якби тільки не перевели на російську бо так пропаде книга.

Клопіт 17.05.2012 12:37  

Суперовий сучасний автор!!! Зараз з нетерпінням чекаю "Макса"!!! П.С. Читайте українське - воно того варте!!)))

Оценка 5 из 5 звёзд от Українка 12.04.2012 12:25  

Браво авторці!!!
   Вже третю її книгу я прочитала за одну ніч. "Молоко з кровю" - моя улюблена!)))

Оценка 5 из 5 звёзд от Yuliya 18.03.2012 03:02  

Прочитала за одинь день! були і сльози, і відчай, і безмежний біль в переплитінні з красою українського слова, окрилених почуттів і палких поцілунків, Було і бридко, і солодко, Надзвичайна книга!

Оценка 5 из 5 звёзд от КСЕНЯ 28.02.2012 11:14  

Просто захоплюча книга. Так просто,про непросте...

Оценка 5 из 5 звёзд от Ryd.Inka 26.02.2012 21:25  

Супер!!!! За 3 дні - подужала, дуже цікава! Всім рекомендую)))

Оценка 5 из 5 звёзд от Nadia 23.02.2012 14:44  

Дуже сильно!

Оценка 5 из 5 звёзд от Гость 02.02.2012 17:56  

захоплює

Оценка 5 из 5 звёзд от lena 01.02.2012 19:39  

спасибо огромное долго её искала)))

Оценка 5 из 5 звёзд от Гость 29.12.2011 18:14  

Благодаря этой книге и открыла для себя Дашвар. Класс!

Оценка 5 из 5 звёзд от margaritulj 29.11.2011 20:22  

Мега класна книга!))) "З"їла" її за два дні))

Оценка 5 из 5 звёзд от alinka.ukraine 28.10.2011 11:15  

Всего обзоров: 44
Средний рейтинг 4.7 из 5

Enter your name:     Rate this book

Enter your comments or review:


получать комментарии о книге Молоко з кров'ю на e-mail

Anti-spam code Anti spam Capcha